Ivan Jordell

Ivan Jordell
Ivan Jordell
Ivan Jordell
Ivan Jordell
Ivan Jordell
Ivan Jordell
Ivan Jordell
Ivan Jordell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

IVAN JORDELL (1901-1965): Landskap, signerad Ivan Jordell, olja på pannå, ca 80x90 cm

810868

2020-09-24