Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
PALL, industrimodell, 1960/60-tal, lackerad metall samt limträ, sitthöjd ca 45
Bruks och åldersrelaterat slitage
810878
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här