Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PALL, industrimodell, 1960/60-tal, lackerad metall samt limträ, sitthöjd ca 45

Bruks och åldersrelaterat slitage

810878

2020-09-14