Byrå
2020-09-15
810890
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1800-talets slut, 2 lådor, fanér i mahogny, beslag och lister i mässing, nyckel finns, höjd ca 76,5 samt 81x43 cm
Fanérlagning på skivan, bruks och åldersrelaterat slitage