Fällstolar

Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEMLA, (2) fällstolar, 1900-talets mitt, brickmärkta, järn samt konstskinn, sitthöjd ca 44

Rostnagrepp, omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

810895

2020-09-15