Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, plåt, 1940-tal, beige, Elektroskandia, höjd ca 41 cm

Smärre bortfall av ytbehandling, bruks och ålderrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

810909

2020-09-15