Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
KARIN MOBRING & TOMAS JELINEK, "Stockholm", karmstol, IKEA, 1980-tal, stoppad sits, läderklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Smärre ytskador
810910
2020-09-11