Karmstol IKEA

Karmstol IKEA
Karmstol IKEA
Karmstol IKEA
Karmstol IKEA
Karmstol IKEA
Karmstol IKEA
Karmstol IKEA
Karmstol IKEA
Karmstol IKEA
Karmstol IKEA

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

KARIN MOBRING & TOMAS JELINEK, "Stockholm", karmstol, IKEA, 1980-tal, stoppad sits, läderklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Smärre ytskador

810910

2020-09-11