Klubbat för:
2 400 SEK
1 200 SEK
SKEPPSKLOCKA, 1800-tal, i gjutningen märkt "Neckrosen Uddevalla", brons samt kläppel i järn, höjd ca 21 cm
Rostangrepp på kläppeln, bruks och åldersrelaterat slitage
810911
2020-09-15