Kryddskåp

Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

KRYDDSKÅP, 1900-talets första hälft, "Veranda" Gefle, hylla i målat trä, hyllans höjd ca 27 cm

Hål och omfattande slitage på trädelen, bruks och åldersrelaterat slitage

810912

2020-09-17