Karin Mobring fåtölj "Natura", för IKEA

Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj
Karin Mobring fåtölj

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARIN MOBRING, "Natura", fåtölj, IKEA, 1970-tal, furu och ljust skinn, sitthöjd 38, bredd 74 cm

PROVENIENS: Har varit i samma familjs ägo sedan inköpsåret. Fåtöljen inköptes på IKEA i Oslo och har till idag stått i en stuga i Östmarka utanför Oslo.

810913

2020-10-25