Glas

Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLAS (4) 1700-1900-tal, vvaser och flaskor, grön och brunfärgat, höjd mellan ca 20-42 cm

Nagg på den mindre vasen, bruks och åldersrelaterat slitage

810922

2020-09-15