Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GLAS (4) 1700-1900-tal, vvaser och flaskor, grön och brunfärgat, höjd mellan ca 20-42 cm
Nagg på den mindre vasen, bruks och åldersrelaterat slitage
810922
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här