Kjell Engman ljusstakar

Kjell Engman ljusstakar
Kjell Engman ljusstakar
Kjell Engman ljusstakar
Kjell Engman ljusstakar
Kjell Engman ljusstakar
Kjell Engman ljusstakar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

KJELL ENGMAN (2) ljusstakar 1 par, glas, signerade Kosta Boda, färgat och klarglas, höjd ca 17 cm

Smärre slitage

810938

2020-09-17