Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
EDMOND ETLING, figurin, opaliserad glasmassa, kvinnofigur, ca 1920/30-tal, signerad Etling France 86, höjd ca 22,5 cm
Nagg på hand samt sockel
810946
2020-09-18