Edmond Etling figurin

Edmond Etling figurin
Edmond Etling figurin
Edmond Etling figurin
Edmond Etling figurin
Edmond Etling figurin
Edmond Etling figurin
Edmond Etling figurin
Edmond Etling figurin
Edmond Etling figurin
Edmond Etling figurin

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

EDMOND ETLING, figurin, opaliserad glasmassa, kvinnofigur, ca 1920/30-tal, signerad Etling France 86, höjd ca 22,5 cm

Nagg på hand samt sockel

810946

2020-09-18