Reseetui 1800-tal

Reseetui 1800-tal
Reseetui 1800-tal
Reseetui 1800-tal
Reseetui 1800-tal
Reseetui 1800-tal
Reseetui 1800-tal
Reseetui 1800-tal
Reseetui 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RESEETUI, 1800-tal, horn med detaljer i silver, verktyg med förgyllning, höjd 10 cm

810969

2020-09-12