Carl Malmsten toilettebord

Carl Malmsten toilettebord
Carl Malmsten toilettebord
Carl Malmsten toilettebord
Carl Malmsten toilettebord
Carl Malmsten toilettebord
Carl Malmsten toilettebord
Carl Malmsten toilettebord
Carl Malmsten toilettebord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Birgitta", toilettebord med sarg och ställbar spegel, Bodafors, 1960-tal, vitlackerat, höjd ca 73-123 med spegel, 86x53 cm, 2 nycklar medföljer

Slitage

810979

2020-09-12