Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
COCTAILSHAKER, ASK med lock, silver, shakern stämplad K Andersson Stockholm 1936, höjd 21 cm, vikt 390 g
Shaker med omfattande skador, propp saknas
810981
2020-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här