Coctailshaker ask med lock silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COCTAILSHAKER, ASK med lock, silver, shakern stämplad K Andersson Stockholm 1936, höjd 21 cm, vikt 390 g

Shaker med omfattande skador, propp saknas

810981

2020-09-12