Endre Nemes

Endre Nemes
Endre Nemes

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985), färglitografi, Komposition, signerad, numrerad 3/215, bildmått 53x34 cm

Reva i hörn, ej examinerad ur ram

810986

2020-09-22