Matgrupp i gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, 1900-tal, 7 dlr, gustaviansk stil, Reiners Möbelfabrik, bonad björk, bestående av:1 par karmstolar, 4 st stolar Svenska modellen, bordets höjd 74, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera 48, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage
810987
2020-09-14