Matgrupp i gustaviansk stil

Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 1900-tal, 7 dlr, gustaviansk stil, Reiners Möbelfabrik, bonad björk, bestående av:1 par karmstolar, 4 st stolar Svenska modellen, bordets höjd 74, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera 48, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

810987

2020-09-14