Kjell Strandqvist pastell

Kjell Strandqvist pastell
Kjell Strandqvist pastell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL STRANDQVIST (född 1944): Figural komposition, signerad K Strandqvist 93, pastell, bladmått ca 50x65 cm

PROVENIENS: Galleri Aronowitsch

810991

2020-09-14