Sminkbord, Josef Frank
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOSEF FRANK, sminkbord, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 521, laserad trästomme, 6 utragbara lådor, mässingsbeslag, höjd 67, 113x40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, nyckel saknas
810994
2020-09-16