Sminkbord, Josef Frank

Sminkbord, Josef Frank
Sminkbord, Josef Frank
Sminkbord, Josef Frank
Sminkbord, Josef Frank
Sminkbord, Josef Frank
Sminkbord, Josef Frank
Sminkbord, Josef Frank
Sminkbord, Josef Frank

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF FRANK, sminkbord, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 521, laserad trästomme, 6 utragbara lådor, mässingsbeslag, höjd 67, 113x40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, nyckel saknas

810994

2020-09-16