Carlos R Pebaque vas

Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas
Carlos R Pebaque vas

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARLOS R PEBAQUE, vas, Gullaskruf, signerad och daterad Carlos R Pebaque -90, höjd 17, diameter 18 cm

811010

2020-09-14