Axel Hjalmar oljemålning

Axel Hjalmar oljemålning
Axel Hjalmar oljemålning
Axel Hjalmar oljemålning
Axel Hjalmar oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL HJALMAR LINDQVIST (1843-1917): månskenslandskap, signerad och daterad 1894 , olja på pannå, ca 28x43 cm

Färgbortfall

811011

2020-09-18