Lampbord art deco

Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LAMPBORD, ca 1930-tal, art deco, bord i bonad björk, inkorporerad belysning, reglerbar höjd ca 160 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

811016

Päivämäärä:

2020-09-14