Lampbord art deco
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LAMPBORD, ca 1930-tal, art deco, bord i bonad björk, inkorporerad belysning, reglerbar höjd ca 160 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
811016
Päivämäärä:
2020-09-14