Fåtöljer "Sahara" Gunilla Allard
Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
GUNILLA ALLARD,"Sahara", fåtöljer, 1 par, för Lammhults, 2000-tal, kromad metall, armlän i svartbetsad ek, klädsel i läder, sitthöjd ca 41 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, mindre stötmärken kring armlän
811017
2020-09-18