Lars Hoffsten oljemålning

Lars Hoffsten oljemålning
Lars Hoffsten oljemålning
Lars Hoffsten oljemålning
Lars Hoffsten oljemålning
Lars Hoffsten oljemålning
Lars Hoffsten oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS HOFFSTEN (född 1956): "Dervish" signerad och daterad Lars Hoffsten -96, olja på duk, 40x29 cm

Smärre tryckskada

811028

2020-09-20