Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flickporträtt, signerad och daterad M Af S-n 1919, olja på duk, 46x38 cm

Smärre färgbortfall

811031

2020-09-20