Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flickporträtt, signerad och daterad M Af S-n 1919, olja på duk, 46x38 cm
Smärre färgbortfall
811031
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här