Grafiskt blad 1800-tal

Grafiskt blad 1800-tal
Grafiskt blad 1800-tal
Grafiskt blad 1800-tal
Grafiskt blad 1800-tal
Grafiskt blad 1800-tal
Grafiskt blad 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRAFISK BLAD (1800-tal): Motiv från Uffizigalleriet, Florence, handkolorerat grafisk blad, bildmått 21x18 cm

Smärre skador

811035

2020-09-20