Champagnekylare
2020-09-20
811038
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, koppar, 1970-tal, hänklar i trä, märkt undertill Stockli Netstal Made in Switzerland, höjd 21, diameter 18,5 cm
Bruksslitage, repor