Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CHAMPAGNEKYLARE,1960-tal, "G.H.Mumm & Co, Cordon Rouge, kromad metall, märkt undertill Made in France, höjd 20, diameter 19 cm
Bruksslitage
811039
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här