Christofle terrin mm
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CHRISTOFLE, terrin, karott, såsskål, nysilver, 1900-talets andra hälft, Frankrike, höjd 9-18,5, längd 23-33 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
811045
Päivämäärä:
2020-09-20