Trumma

Trumma
Trumma
Trumma
Trumma
Trumma
Trumma
Trumma
Trumma
Trumma
Trumma

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRUMMA, 1900-talets första hälft, "Slit Drum", troligten Yaka, Kongo, skuret trä samt metall, höjd 42 cm

Slitage, sprickor

811048

2020-09-20