Kaffekoppar Gustavsberg

Kaffekoppar Gustavsberg
Kaffekoppar Gustavsberg
Kaffekoppar Gustavsberg
Kaffekoppar Gustavsberg
Kaffekoppar Gustavsberg
Kaffekoppar Gustavsberg
Kaffekoppar Gustavsberg
Kaffekoppar Gustavsberg
Kaffekoppar Gustavsberg
Kaffekoppar Gustavsberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKOPPAR, 1900-talets andra hälft, Gustavsberg, Törnros, 20 kaffekoppar med fat

Normalt bruksslitage, en sprucken kopp med tre fat medföljer

811055

2020-09-14