Vägglampetter 1 par jugend

Vägglampetter 1 par jugend
Vägglampetter 1 par jugend
Vägglampetter 1 par jugend
Vägglampetter 1 par jugend
Vägglampetter 1 par jugend
Vägglampetter 1 par jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra kvartal, grönpatinerad brons och polerad mässing, nationalromantisk dekor med kottar, två löstagbara ljushållare vardera, höjd ca 42 cm

Smärre stötskador och repor, åldersrelaterat slitage

811070

2020-09-14