Nani Marquina matta
Vollendet
2020-09-14
811077
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
NANI MARQUINA, matta, Spanien, maskinvävd, signerad, 235x170 cm
Bruksslitage