Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CHRISTINA FURST, "Kaskad", soffbord, Karl Andersson och söner, 1990-tal, underrede av ek, rund skiva av ask, höjd ca 56, diameter 106 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
811091
2020-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner