Karl Andersson soffbord Kaskad

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CHRISTINA FURST, "Kaskad", soffbord, Karl Andersson och söner, 1990-tal, underrede av ek, rund skiva av ask, höjd ca 56, diameter 106 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

811091

2020-09-14