Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAJ FRANCK, vas, glas, "Prisma", signerad K Franck -61, Nuutajärvi Notsjö, höjd 13,5 cm
Nagg
811094
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här