Kaj Franck Prisma vas

Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas
Kaj Franck Prisma vas

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAJ FRANCK, vas, glas, "Prisma", signerad K Franck -61, Nuutajärvi Notsjö, höjd 13,5 cm

Nagg

811094

2020-09-20