Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SMINKBORD, tidigt 1900-tal, utfällbar skiva, lådo och mindre utdragbar skiva, fanér i jakaranda, nyckelplåt och knoppar samt skodda ben i brons, höjd ca 74 samt 80x49 cm

Fattas en skruv till ett bens bronsbeslag, bruks och ålderarelaterat slitage, nyckel saknas

811095

2020-09-16