Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets slut, fanér i bl a mahogny, med pjäser i trä, höjd ca 80 samt 86x85 cm

Två fanérskador på sargen, stötmärken, lagning, bruks och åldersrelaterat slitage

811098

2020-09-16