Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1900-talets slut, Brittfurn, främre ben med hjultrissor, klädd i röd textil, längd 220, djup 95, sitthöjd 49 cm
Något blekt, bruksslitage
811103
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här