Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets slut, Brittfurn, främre ben med hjultrissor, klädd i röd textil, längd 220, djup 95, sitthöjd 49 cm

Något blekt, bruksslitage

811103

2020-09-14