Prispokal silver

Prispokal silver
Prispokal silver
Prispokal silver
Prispokal silver
Prispokal silver
Prispokal silver
Prispokal silver
Prispokal silver
Prispokal silver
Prispokal silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PRISPOKAL, silver, Svenska Motorklubbens sommarpokal 1913, stämplad C.G. Hallberg, Stockholm 1913, höjd ca 28 cm, vikt ca 808 g

Åldersrelaterat slitage

811110

2020-09-16