Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PRISPOKAL, silver, Svenska Motorklubbens sommarpokal 1913, stämplad C.G. Hallberg, Stockholm 1913, höjd ca 28 cm, vikt ca 808 g
Åldersrelaterat slitage
811110
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här