Enrico Baj litografi

Enrico Baj litografi
Enrico Baj litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Komposition med skrikande man, signerad samt numrerad 17/100, ca 45x56 cm

811123

2020-09-21