Radio

Radio
Radio
Radio
Radio
Radio
Radio
Radio
Radio
Radio
Radio

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

WELTRON, "Space ball", radio och 8-track spelare, japan 1970-tal, modell 2001

Slitage, fläckar, ej funktionen garanteras ej

811126

2020-09-16