Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
WELTRON, "Space ball", radio och 8-track spelare, japan 1970-tal, modell 2001
Slitage, fläckar, ej funktionen garanteras ej
811126
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här