Sängbord 1960-tal
2020-09-16
811131
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1960-tal, med utdragbar låda samt tidningshylla, vit bemålning, dragknopp i mässing, höjd ca 55, 38x48 cm
Bruksslitage, senare bemålning, smärre märken