Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVSPEGEL, 1900-tal, England, Queen Anne-stil, mahogny samt idegran, höjd 157x47 cm

Märken, bruksslitage

811140

2020-09-14