Sven Hellström oljemålning Stockholm

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SVEN HELLSTRÖM (1906-1997): sensommar vid Liljeholmsviken, signerad och daterad Sven Hellström 1985, olja på duk, ca 61x46 cm

Zustandsbeschreibung

811144

2020-09-14