Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SVEN HELLSTRÖM (1906-1997): sensommar vid Liljeholmsviken, signerad och daterad Sven Hellström 1985, olja på duk, ca 61x46 cm
Zustandsbeschreibung
811144
2020-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner