Ikea

Ikea
Ikea
Ikea
Ikea
Ikea
Ikea
Ikea
Ikea

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, fåtölj, 1980/90-tal, stomme i stålrör, ombyggbar, beige textilklädsel, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage

811145

2020-09-14