Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): "Paysage dans une palette", signerad och daterad -78, olja på duk, ca 24x19 cm
smärre färgbortfall
811146
2020-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här